سبد خرید

راهنمای خرید

مبلغ کتاب ها بدون احتساب هزینه ارسال است، هزینه ارسال به عهده خریدار محترم می باشد.

اگر قصد داريد يک مديرمنابع انساني تأثير گذار باشيد:

                       راهنماي جامع مديريت و رهبري پيشنهاد ما به شماست

راهنماي جامع مديريت و رهبري عنوان کتابي است که به همت انجمن مديريت منابع انساني ايران چاپ و منتشر شده است.

نويسنده کتاب مايکل آرمسترانگ و مترجمان آن دکتر سيد احمد طباطبايي، دکتر محمدرضا بابايي، مريم لقماني و حجت عزيزلو   مي باشند.

اين کتاب به بررسي مفاهيم کليدي رهبري، مديريت و توسعه مي پردازد و به نوعي عملکرد همه کساني که درگير کار مديريت هستند تحت تأثير قرار مي دهد، اما تمرکز خاصي روي کساني داردکه به مديريت منابع انساني مي پردازند. اين کتاب به يادگيري اهداف ذکر شده توسط CIPD (موسسه خبره پرسنل و توسعه) در توصيفش از واحد توسعه، رهبري و مديريت توجه مي کند. اين کتاب براي کمک به کساني است که موضوعات آن را مطالعه مي کنند تا« به مديري تأثيرگذار و همچنين يک متخصص تأثيرگذار منابع انساني تبديل شوند تا بتوانند ديگران را طور عادلانه و مؤثر مديريت کنند و سطوح اشتغال ، تعهد ، انگيزه عملکرد را افزايش دهند.»

در سه قسمت اول کتاب به اين مساله پرداخته مي شود که متخصصان منابع انساني براي ايجاد مشارکت موثر، بايد مديريت و رهبري خوبي داشته باشند و موجب پيشرفت خودشان و ديگران شوند، اما علاوه بر آن بايد ملاحظات شغلي و مديريتي هم که روي کار آنها تاثير مي‌گذارد مطلع باشند. آن‌ها به عنوان قسمتي از مديريت سازمان در کنار مدير خط ( مدير صف) فعاليت مي‌کنند و تنها در صورتي مي‌توانند به خوبي از عهده مسئوليت برآيند که آنچه را که مديران انجام مي دهند درک کنند؛ يعني رهبري و اقداماتي که مديران براي توسعه انجام مي‌دهند و اينکه آن‌ها به عنوان مديران حرفه‌اي منابع انساني چگونه به مديراني که در حال انجام نقش‌هاي ثانويه هستند سرويس‌هايي ارائه مي‌دهند و آن‌ها را راهنمايي و حمايت مي‌کنند.

بخش پاياني اين کتاب درباره ارتقاي مهارت منابع انساني براي رهبري شغلي است. اين بخش روي مهارت‌هاي مديريت مردمي تمرکز دارد.

علاقه‌مندان مي‌توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر و سفارش کتاب با شماره 02188807908 تماس حاصل فرمايند.

Price: 30,000ت
Quantity:

اين كتاب که با همکاري انجمن اروپايي مديريت کارکنان (EAPM) به رشته تحرير درآمده، چالش هاي خاص و متفاوت مديريت منابع انساني در اتحاديه اروپا را مورد واکاوي قرار داده، تجزيه و تحليلي را ارائه مي دهد که براي هريک از کشورهاي اروپايي توسط نويسندگاني از همان کشورها تدوين شده و محيطي را که کسب و کارها با آن مواجه هستند، مورد ارزيابي قرار مي دهد. مديران شرکت ها و بازرگانان کشورمان از  دير باز روابط اقتصادي گسترده اي با کشورهاي اروپايي داشته اند. هر چند که اين روابط در دوره هاي مختلف زماني، فراز و فرود داشته، اما هيچگاه از اهميت آن کاسته نشده است. اين کتاب براي صاحبان صنايع، تجار و سرمايه گذاران ايراني كه قصد دارند ارتباط تجاري خود را با کشورهاي اروپايي توسعه دهند، از ديدگاه مديريت منابع انساني، بسيار راهگشا است

Price: 15,000ت
Quantity:

چگونه مي‌توان کارکنان را مديريت کرد، عنوان کتابي است که به همت انجمن مديريت منابع انساني ايران چاپ و منتشر شده است. نويسنده کتاب مايکل آرمسترانگ و مترجمان آن سيد احمد طباطبايي، محمدرضا بابائي و زهرا دولتي مقدم است.نويسنده جنبه‌هاي کليدي مديريت و رهبري کارکنان را به طور کاربردي بيان مي‌کند و در فصل‌هاي مختلف به مباحثي نظير: توانمندسازي، سازماندهي و برانگيختن کارکنان، تيم سازي، مديريت تغيير و عملکرد مي‌پردازد.اين کتاب براي مديران به منزله تعالي ديدگاه با نگرش مديريت منابع انساني است، و به همين دليل مطالعه آن به مديران، به ويژه مديران منابع انساني کشور توصيه مي‌شود.چگونه مي‌توان کارکنان را مديريت کرد، در حجم کم و مدت زمان محدود، مديران را با نگرش منابع انساني در بحث مديريت کارکنان آشنا مي‌کند.

Price: 12,000ت
Quantity:

كتاب "" دانشگاه سازماني "" دستنامه اي (HAND BOOK ) است گردآوري شده از تجربيات مديران منابع انساني و مديران آموزش و توسعه ي سازمانهاي پيشرو ، كه اقدامات مربوط به آموزش و توسعه منابع انساني خود را در يك چارچوب مدون و يكپارچه به نام دانشگاه سازماني ، سازماندهي نموده اند . هدف از گردآوري و تأليف اين كتاب توسط "" دكتر مارك آلن "" اين بوده است كه براي ساير مديراني كه هنوز اقدامي براي يكپارچه سازي فعاليتهاي آموزش و توسعه منابع انساني خود بصورت استراتژيك نكرده اند ، يك راهنماي عملي فراهم نمايد . اين راهنما ، تجربيات گرانبهائي از صنايع مختلف را در قالب فعاليتهاي استاندارد آموزش و توسعه در خود گنجانده است .

فصل هاي مهم اين كتاب عبارتند از :

روزشمار راه اندازي داشنگاه سازماني تويوتا
اداره دانشگاه سازماني ، به مثابه يك بنگاه اقتصادي
دانشگاه سازماني به مثابه يك اهرم استراتژيك در سازمان
شركاي استراتژيك دانشگاه سازماني
بهترين تجربه ها در دانشگاه هاي سازماني
كاركردهاي دانشگاه سازماني در زمينه آموزش
استفاده از تكنولوژي براي افزايش يادگيري در دانشگاه سازماني
ارزيابي اثربخشي در دانشگاه سازماني
اندازه گيري ROI  در دانشگاه سازماني
دانشگاههاي سازماني بين المللي در اروپا ، استراليا وآسياي جنوب شرقي
Price: 12,000ت
Quantity:

این كتاب كه حاصل یك پیمایش وسیع و عمیق در زمینه مدیریت منابع انسانی در سرتاسر اروپا است ، به موضوعات كلیدی مانند استراتژی سازمانی، فرهنگ ، توسعه فردی و نگهداری كاركنان می پردازد و مدیریت منابع انسانی را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد.

كتاب " بررسی سلامت كاركرد منابع انسانی " ابزار بهینه كاوی بسیار ارزشمندی را در اختیار متخصصین منابع انسانی قرار می دهد تا كار واحد خود را درون سازمان ارزیابی كنند و بتوانند برای بهبود عملكرد آن تصمیم بگیرند . گزارشها طوری طراحی شده اند كه به مدیران اجازه می دهد تا با بكار بستن درسهای این پژوهش ها در سازمانهای خود ، رویه های برتر را درگستره صنایع مورد نظر توسعه دهند.

این كتاب توسط آقای غلامحسین لك ترجمه و از طرف انجمن مدیریت منابع انسانی ایران انتشار یافته است.

Price: 10,000ت
Quantity:

این كتاب در موضوع منتورینگ منبع اصیل تلقی می شود كه آخرین چاپ آن در سال 2002 بوده كه ترجمه حاضر از این كتاب می باشد.

محتویات كتاب علاوه بر تجارب نویسنده محترم ، مرور وسیع ادبیات و پژوهش های عمیق ایشان را نیز شامل می شود. در واقع مطلب آن ، از نظر آخرین پژوهشهای به عمل آمده غنی و تا اندازه زیادی ، حاوی مباحث و نظریه های روز است.

كتاب قویا بر جنبه های كاربردی تاكید می كند و ابعاد عملی منتورینگ و نحوه استقرار آن را در سازمانها شرح می دهد.

این كتاب توسط دكتر محمد علی بابایی ترجمه و از طرف انجمن مدیریت منابع انسانی ایران منتشر شده است.

Price: 10,000ت
Quantity:

انجمن مدیریت منابع انسانی ایران در راستای تحقق یكی از اهداف خود در خصوص توسعه دانش و ایجاد توانمندی‌های مورد انتظار در مدیران، اقدام به چاپ و انتشار كتاب «پرورش راهبردی منابع انسانی» نموده است.
كتاب مذكور با نگرشی استراتژیك تدوین شده و به ویژه به استراتژی و توسعه منابع انسانی می‌پردازد كه هم به جهت‌گیری كلی سازمان كمك می‌كند و هم یادگیری افراد را تسهیل می‌بخشد.
براساس چنین تحلیل و نگرشی، خرید این كتاب را به اعضاء محترم توصیه می‌نماید.

Price: 15,000ت
Quantity:

انجمن مدیریت منابع انسانی ایران در خصوص توسعه دانش و ایجاد توانمندیهای مورد انتظار در مدیران اقدام به چاپ و انتشار كتاب « استعدادیابی و جانشین پروری » نموده است .

این كتاب كه توسط جناب آقای دكتر ابوالعلائی تدوین شده ، به دو موضوع استعدادیابی و  جانشین پروری پرداخته است ، ضمن مروری بر برنامه های مدیران ، تجربیات چند سازمان موفق جهانی را نیز در ارتباط با استعدادیابی و جانشین پروری در معرض  دید خوانندگان خود قرار می دهد و به این ترتیب اثر ارزشمند و راهگشا برای مدیران بویژه مدیران منابع انسانی خواهد بود.

Price: 12,000ت
Quantity: